:~:Wizards of Waverly place:~:
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

:~:Wizards of Waverly place:~:


 
ΦόρουμportalLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Σας καλοσορίζουμε σε ένα φόρουμ αφιερομένο στους Μάγους του Γουέιβερλι
Για οτι χρειαστήτε απευθηνθήτε στο τοπικ ερωτήσεις ή στην ομάδα διαχείρισης του φόρουμ

 

 Princess Protection Program

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Disney Princess
Admin group
Admin group
Disney Princess


Αριθμός μηνυμάτων : 477
Ημερομηνία εγγραφής : 17/11/2011

wizface
Magic-points: Magic-points

Princess Protection Program Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Princess Protection Program   Princess Protection Program EmptyΚυρ Ιαν 08, 2012 2:33 am



Τα πάνω κάτω έρχονται στην ζωή της Κάρτερ όταν ο πατέρας της, ο Ταγ/ρχης Μέισον του προγράμματος προστασίας πριγκιπισσών [μια μυστική οργάνωση που βοηθάει πριγκίπισσες] φέρνει την πριγκίπισσα Ροζαλίντα να μείνει μαζί τους. Η χώρα της Ροζαλίντας έπεσε στα χέρια ενός δικτάτορα, ο οποίος θα την κυνηγήσει μιας και είναι η μοναδική κληρονόμος του θρόνου. Θα πρέπει τώρα να μάθει να συμπεριφέρεται όπως όλα τα κορίτσια της ηλικίας της, για να μην αποκαλυφθεί η ταυτότητα της. Σ’αυτό θα την βοηθήσει η Καρτερ άλλα δεν θα είναι καθόλου εύκολο να αποτάξει η Ροζαλίντα τους βασιλικούς της τρόπους.

Πως σας φανηκε η ταινια;
Αν σας αρεσε ποια ειναι η αγαπημενη σας σκηνη;

πηγη


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Disney Princess στις Τρι Ιαν 24, 2012 4:48 am, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://waverlyplace.forumgreek.com
Alex Russo
Admin group
Admin group
Alex Russo


Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 06/01/2012
Ηλικία : 120

wizface
Magic-points: 400

Princess Protection Program Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Princess Protection Program   Princess Protection Program EmptyΚυρ Ιαν 08, 2012 6:47 am

Ωραία ήταν η ταινία και πολυ προτότυπη
Η αγαπημένη μου σκηνή ήταν οταν η Κάρτερ προσπαθούσε να μάθει την πριγκίπισα πως να φέρεται σαν ένα φυσιολογικό έφηβο κορίτσι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Disney Princess
Admin group
Admin group
Disney Princess


Αριθμός μηνυμάτων : 477
Ημερομηνία εγγραφής : 17/11/2011

wizface
Magic-points: Magic-points

Princess Protection Program Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Princess Protection Program   Princess Protection Program EmptyΣαβ Ιαν 14, 2012 2:15 pm

Η ταινια μου φανηκε λιγο παιδικη αλλα μου αρεσε πολυ!!!!!!
Και η αγαπημενη μου σκηνη ειναι η τελευταια που παει να συλαβει ο κακος την Καρτερ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://waverlyplace.forumgreek.com
 
Princess Protection Program
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
:~:Wizards of Waverly place:~: :: Παιχνίδια και άλλα :: Οι ηθοποιοι της σειρας :: Selena Gomez-
Μετάβαση σε: