:~:Wizards of Waverly place:~:
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

:~:Wizards of Waverly place:~:


 
ΦόρουμportalLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Σας καλοσορίζουμε σε ένα φόρουμ αφιερομένο στους Μάγους του Γουέιβερλι
Για οτι χρειαστήτε απευθηνθήτε στο τοπικ ερωτήσεις ή στην ομάδα διαχείρισης του φόρουμ

 

 Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια

Πήγαινε κάτω 
+2
Alex Russo
Disney Princess
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Disney Princess
Admin group
Admin group
Disney Princess


Αριθμός μηνυμάτων : 477
Ημερομηνία εγγραφής : 17/11/2011

wizface
Magic-points: Magic-points

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια   Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια EmptyΠεμ Ιαν 05, 2012 2:48 pm

Εδώ μπορεί ο καθένας να ανεβάζει ότι νέο βρίσκει για τη Selena
Μην ξεχνάτε να αναφέρετε την πηγή σας αλλιώς θεωρήται κλοπή

Justin Bieber - Selena Gomez: Το πάνε για σοβαρά;

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια Justin-Bieber---Selena-Gomez-to-pane-gia-sovara

Ο Justin Bieber αν και ακομα μαθαίνει για τις γυναίκες, δεν κρύβει ότι νοιώθει ερωτευμένος με την Selena Gomez και την χαρακτηρίζει ως την πρώτη «μεγάλη και αληθινή αγάπη» της ζωής του


πηγή
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://waverlyplace.forumgreek.com
Disney Princess
Admin group
Admin group
Disney Princess


Αριθμός μηνυμάτων : 477
Ημερομηνία εγγραφής : 17/11/2011

wizface
Magic-points: Magic-points

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια   Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια EmptyΠαρ Ιαν 06, 2012 2:57 pm

Selena Gomez Confidential(Woman in Love)-Συνεντευξη απο το περιοδικο Σουπερ Κατερινα

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια 312673_182867755121364_169705263104280_411660_1271219311_n

ΕΧΕΙ ΤΙ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ,ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΤΗΕ ΓΡΑΜΜΗ ΡΟΥΧΩΝ,ΔΕΚΑΔΕΣ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 18 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ FANS ΣΤΟ FACEBOOK.ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ,Η SELENA GOMEZ ΜΑΣ ΜΙΛΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΛΛΗΤΗ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ,ΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑ...
Σε προηγούμενες συνεντεύξεις,η Selena έμοιαζε πάντα φοβισμένη-κρυβόταν πίσω άπο τις λέξεις σαν να μην ήθελε να αποκαλύψει τον πραγματικό της εαυτό.Τώρα όμως τα πράγματα είναι διαφορετικά.Είναι χαμογελαστή και σε όλη τη διάρκεια της συνέντευξης,κάνει χαριτωμένες γκριμάτσες ενώ μοίαζει πιο χαρούμενη απο ποτέ.Παρόλο που οι μανατζέρ της μας είχαν απαγορέψει να αναφέρουμε τον Justin Bieber,εμείς το κάναμε έτσι και αλλιώς.Και τότε ήταν που η Selena έμοιαζε σαν να τραγουδάει αντί να μιλάει.Αντί να προσπαθεί να αποφύγει τις ερωτήσεις,έδειχνε μια επιθυμία να μας πεί τα πάντα.



Να η συνέντευξη.....



1. Τι έχεις μάθει σε σχέση με τον έρωτα τα τελευταία χρόνια?
Νομίζω ότι έμαθα πολλά-όπως το να είμαι πιο άνετη με τον εαυτό μου.Και το να γελάω με τον εαυτό μου είναι κάτι το οποίο απόλαυσα ιδιαίτερα.

2.Όντας στο προσκήνιο,σου είναι δύσκολο να καταλάβεις ποιος υποκρίνεται και πιος είναι αυθεντικός?
Φυσικά!Έχουν υπάρξει εκατοντάδες φορλες όπου δεν ήξερα αν ένας άνθρωπος πραγματικά νοιάζεται για μένα.Και όταν πρέπει να ανρωτιέσαι τόσο συχνά και τόσο πολύ όπως εγώ,δεν σου κάνει καλό.Ακόμα μου είναι δύσκολο να εμπιστευτώ τους ανθρώπους και γι'αυτό έχω μόνο τρείς φίλους στους οπίους λέω τα πάντα.

3.Παλιότερα έψαχνες το άλλο σου μίσο,>όπως λένε και οι στίχοι του τραγουδιού,>.Νομίζεις ότι το βρήκες στον Justin?
(Κάνει γκριμάτσα)Ναι,αυτο νομίζω.

4.Πώς ορίζεις εσύ την τέλεια σχέση?
Κατανόηση,ειλικρίνεια και χιούμορ.Και θέλω να πιστεύω ότι αυτό έχω αυτή τη στιγμή.

5.Και το ρομαντισμό?
Είμαι πολύ απλή,οπότε είμαι ευχαριστημένη και με ένα μπουκέτο λουλούδια.Πρόσφατα πήρα δώρο ένα βραχιόλι,το οποίο το θεώρησα πολύ γλυκό και σήμαινε πολλά για μένα.

6.Πως αντιμετωπίζεις όλη αυτή την επιθετικότητα που δέχεσαι από τους θαυμαστές του Justin Bieber?
Αυτή η αρνητικότητα είναι πολύ άβολη.Όλοι την περνάμε ας πούμε στο σχολείο,όταν κάπιος θα σου πει κάτι άσχημο ή θα σε τρομοκρατίσει.Είναι μέρος της ωρίμανσης σου.Αλλαά όταν όλος ο κόσμος έχει μια άποψη γι σένα χωρίς καν να σε ξέρει,είναι σκληρό.Με ενοχλεί κάπιες στιγμές.

7.Προσπαθείς να το ξεπεράσεις?
Ναι!Μπορεί να διαβάζω εκατοντάδες όμορφα σχόλια,άλλα ένα κακό θα με κάνει χάλια!Μπορώ να γίνω πολύ ευαίσθητη κάπιες φορές,αλλά προσπαθλω να το ξεπερλασω.Οι paparazzoi με>συνέχεια,πράγμα που δεν είναι φυσιολογικό,και δεν αισθάνομαι καθόλου άνετα.Στις περισσότερες φωτογραφίες θα δείς ότι δεν δείχνω ευτυχισμένη,αλλά πρέπει να το συνηθίσεις

8.Ακόμα μισείς τις επίσημες εμφανίσεις στο κόκκινο χαλί?
(Γέλια)Ναι!Αισθάνομαι πάντα τόσο άβολα.Απλά στέκομαι και δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω όσο προσπαθούν να με φωτογραφίσουν.Μόλις τελειώσουν,απλά φεύγω!

9.Τι σημαίνει ομορφιά για σένα?
Για μένα η ομορφιά είναι σηνώνυμη με την αυτοπεποίθηση.Θεωρώ ότι έχω αρκετή αυτοπεποίθηση σε σχέση με τις αποφάσεις και τις επιλογές που κάνω στην προσωπική μου ζωή και την καριέρα μου,αλλά παράλληλα αφήνω τους θαυμαστές μμουν να δούν ότι ελιμαι σαν αυτούς,ότι έχω ανασφάλειες.Μερικές φορές δεν αισθάνομαι καλά με τον εαυτό μου.Νομίζω ότι οι άνθρωποι ξεχνούν ότι στην τελική είμαι ένα φυσιολογικό κορίτσι που έχει να αντιμετωπισει πολλά,όπως κι εκείνη.

10.Έχεις αισθανθεί ποτέ την ανάγκη να αλλάξεις τον τρόπο που φαίνεσαι,για να ευχαριστήσεις ένα αγόρι?
Ναι!Μεγαλώνοντας,δοκίμασα πολλά διαφορετικά στιλ ανάλογα με το trend της εποχής,αλλά στο τέλος δεν μου ταίριαζε.Ουτως ή άλλως,ανκερδίσεις το αγόρι που θες με όλα αυτά τα οποία υποκρίνεσαι,τελικά θα καταληξεις δυστυχισμένη,επειδή δεν θα μπορείς να είσαι ο εαυτός σου.

11.Πόσο σημαντική είναι για σένα η οικογένειά σου?
Η οικογένειά μου με στήριζε απο την αρχή.Και παρόλο που δεν τους βλέπω όσο συχνά θέλω,πάντα προσπαθώ να κάνω μαζί τους κάτι ιδιαίτερο,όπως ένα οικογενειακό δείπνο ή να πάμε σινεμά μαζί.Ειναι πολύ σημαντικό να βρίσκεις χρόνο για τους δικους σου.Το screensaver μου είναι μια φωτογραφία μέμένα και τη μητέρα μου.



Oταν βρω και τη συνεχεια θα την ανεβασω...
πηγη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://waverlyplace.forumgreek.com
Alex Russo
Admin group
Admin group
Alex Russo


Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 06/01/2012
Ηλικία : 120

wizface
Magic-points: 400

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια   Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια EmptyΠαρ Ιαν 06, 2012 3:04 pm

Αυτή είναι πραγματικά ωραία συνέντευξη !!!!!!!!
Θέλω να διαβάσω και τη συνέχεια.... :!: :!:

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Disney Princess
Admin group
Admin group
Disney Princess


Αριθμός μηνυμάτων : 477
Ημερομηνία εγγραφής : 17/11/2011

wizface
Magic-points: Magic-points

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια   Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια EmptyΠαρ Ιαν 06, 2012 9:47 pm

Ναι ειναι ...!!!!!μολις βρω την υποληπη θα την προσθεσω...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Disney Princess στις Παρ Μαρ 30, 2012 4:24 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://waverlyplace.forumgreek.com
Alex Russo
Admin group
Admin group
Alex Russo


Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 06/01/2012
Ηλικία : 120

wizface
Magic-points: 400

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια   Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια EmptyΣαβ Ιαν 07, 2012 7:06 am

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια Selena-gomez-selena-gomez-cancels-two-gigs-after-mum-suffers-miscarriage

Το αστερι της Disney Selena Gomez έχει αναγκαστεί να ακυρώσει δυο συναυλίες στις ΗΠΑ, μετά την θλιβερή είδηση ​​ότι η μητέρα της,απέβαλε.Σύμφωνα με την Ε-News,H Selena διέλησε δύο χριστουγεννιάτικες εμφανήσεις στο Σικάγο και στο Σιάτλ, επικαλούμενη «έκτακτα οικογενιακά προβλήματα».Τώρα πλέον έχει αναφερθεί ότι η μητέρα της, Mandy Teefey, είχε χάσει το αγέννητο μωρό της, που θα ήταν το πρώτο αδελφάκι της τραγουδίστριας,που τόσο ήθελε, και το πρώτο μωρό της Mandy με το δεύτερο σύζυγό της, Brian Teefey.Λέγεται ότι η Selena έμαθε για την αποβολή της μαμάς της ενώ συμμετείχε σε μια Χριστουγεννιατικη συναυλία στο Λος Άντζελες και αμέσως εφυγε από εκεί αφηνοντας στη μέση την εμφάνησή της.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Disney Princess
Admin group
Admin group
Disney Princess


Αριθμός μηνυμάτων : 477
Ημερομηνία εγγραφής : 17/11/2011

wizface
Magic-points: Magic-points

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια   Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια EmptyΣαβ Ιαν 07, 2012 7:43 am

Αυτο ειναι πολυ θλιβερο η καημενη παντα ηθελε ενα αδελφακι....

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://waverlyplace.forumgreek.com
Alex Russo
Admin group
Admin group
Alex Russo


Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 06/01/2012
Ηλικία : 120

wizface
Magic-points: 400

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια   Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια EmptyΔευ Ιαν 09, 2012 9:24 am

H Selena Gomez κινδυνεύει!


Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια Image

Ο φανατικός θαυμαστής της Selena Gomez, Thomas Brodnicki, λέει ότι η τραγουδίστρια βρίσκεται σε κίνδυνο και χρειάζεται προστασία… από τον ίδιο. «Είχε πολλές συζητήσεις με το Θεό για να σκοτώσει την Selena», εξομολογήθηκε στον ψυχίατρό του.

Η φίλη του Justin Bieber είχε ζητήσει περιοριστικά μέτρα από τις Αρχές του Los Angeles αλλά το δικαστήριο είχε απορρίψει το αίτημα, γιατί δεν υπήρχαν επαρκή στοιχεία ότι απειλούνταν η ζωή της Selena.

Ωστόσο, ο Brodnicki είχε πει στον δικαστή ότι ο ίδιος θεωρούσε πως τα περιοριστικά μέτρα θα αρκούσαν για να τον αποτρέψουν να κάνει κακό στη διάσημη τραγουδίστρια. Πραγματικά, έχουν λασκάρει πολλές βίδες από το κεφάλι του...

πηγή
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Disney Princess
Admin group
Admin group
Disney Princess


Αριθμός μηνυμάτων : 477
Ημερομηνία εγγραφής : 17/11/2011

wizface
Magic-points: Magic-points

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια   Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια EmptyΤρι Ιαν 10, 2012 9:57 am

Η Selena Gomez ευχαριστεί τους θαυμαστές της

Το πρόσφατο γεγονός της αποβολής της μητέρας της ήταν κάτι που την στενοχώρησε πολύ.

Η Selena Gomez πανηγύριζε όταν έμαθε ότι θα αποκτήσει αδερφάκι, αλλά ήταν συντετριμμένη μετά το ατυχές γεγονός που συνέβη μία εβδομάδα πριν τα Χριστούγεννα. Μαζί με τις ευχές των εορτών αποφάσισε να ευχαριστήσει τους θαυμαστές της για τη στήριξή τους όλο αυτό το διάστημα με ένα μήνυμα μέσω της σελίδας της στο Facebook.


πηγη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://waverlyplace.forumgreek.com
Alex Russo
Admin group
Admin group
Alex Russo


Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 06/01/2012
Ηλικία : 120

wizface
Magic-points: 400

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια   Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια EmptyΤετ Ιαν 11, 2012 12:13 pm

Η Selena Gomez σε νέες κινηματογραφικές (και όχι μουσικές) περιπέτειες...
Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια SelenaGomezEM

Η 20χρονη pop star και παρουσίαστρια των MTV VMA 2011 (για να μην ξεχνιόμαστε) Selena Gomez, ανακοίνωσε ότι φέτος εκείνη και το συγκρότημα της θα κάνουν ένα μικρό διάλλειμα από την μουσική, με σκοπό να αφοσιωθει καλύτερα στην καριέρα της στον κινηματογράφο!

Φέτος θα παρακολουθήσουμε την Selena σε δυο νέες ταινίες, το “Hot Mess” και το “Spring Breakers” κάτι που και η ίδια περιμένει ανυπόμονα να συμβεί όπως φάινεται και απο την δήλωση της:

We’re going to take a break from music. My band and I are going to chill on that for a second. I’ll be doing two films in the beginning of [2012], which I’m excited about. They are both different and things I’ve never played before and will be fun for me.»

Aς ελπίσουμε το διάλλειμα της Selena από την μουσική να είναι σύντομο και να μην έχει μια παρόμοια εξέλιξη με το «πήγα μια βόλτα μέχρι το studio του “Social Network και γύρισα μετά από πέντε χρόνια» διάλλεμα του Justin Timberlake!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Disney Princess
Admin group
Admin group
Disney Princess


Αριθμός μηνυμάτων : 477
Ημερομηνία εγγραφής : 17/11/2011

wizface
Magic-points: Magic-points

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια   Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια EmptyΠεμ Ιαν 12, 2012 1:37 pm

Selena Gomez: Βρεγμένη και σέξι στη νέα της φωτογράφηση

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια D1DA238040E371ACB4F8D0EC59418EDD

Αν και μόλις 19 ετών η Selena Gomez, το κορίτσι του Justin Bieber, έχει ήδη καταφέρει να γίνει η αγαπημένη της ξένης showbiz. Πού πήγε η Selena, τι φόρεσε η Selena, τα φιλιά της Selena και του Justin… είναι μερικά από τα θέματα που «απασχολούν» τα περιοδικά.

Αυτή τη φορά η νεαρή τραγουδίστρια φωτογραφήθηκε για την προώθηση του αρώματός της, για τη δημιουργία του οποίου ζήτησε τη βοήθεια των θαυμαστών της. Μπαίνοντας, λοιπόν, στην επίσημη ιστοσελίδα της και προτείνοντας το αρωματικό συστατικό που τους αρέσει η Selena θα καταφέρει να δημιουργήσει το δικό της άρωμα.

«Θέλω ένα άρωμα, που θα κάνει τους fans μου να νιώθουν μοναδικά!» δήλωσε χαρακτηριστικά η νεαρή τραγουδίστρια.

Μερικες απο τις φωτογραφιες της:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://waverlyplace.forumgreek.com
Alex Russo
Admin group
Admin group
Alex Russo


Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 06/01/2012
Ηλικία : 120

wizface
Magic-points: 400

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια   Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια EmptyΠαρ Ιαν 13, 2012 9:51 am

Συνεντευξη της Selena Gomez στο περιοδικο U!Girl.

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια 383308_328680397148525_245291802154052_1560204_2007274897_n

H Selena δεν ειναι πλεον κοριτσακι!Και αυτο φαινεται
καθαρα τοσο στις επιλογες που κανει στην
καριερα της οσο και στο νεο στιλ,κυριως
ομως φαινεται στον τροπο που χειριζεται τα
πολυ προσωπικα θεματα της ζωης της.
Το U!Girl παρακολουθει με πολυ ενδιαφερον και
απο κοντα ολες τις πτυχες της ζωης της Selena:
ειτε αφορα τη μουσικη της πορειας ειτε την
τηλεοπτικη και κινηματογραφικη καριερα της (η
σειρα της Disney "Οι Μαγοι του Waverly",οπου
πρωταγωνιστουσε,μολις ολοκληρωθηκε μετα
απο τεσσερις σεζον-παραλληλα,εχει κανει εξι
ταινιες στον κινηματογραφο με πιο προσφατη τη
"Monte Carlo",οπου κρατα διπλο ρολο) ειτε,
φυσικα τη σχεση της με τον Justin Bieber.
Παμε λοιπον να γνωρισουμε μαζι την πραγματικη
Selena Gomez!

Το νεο αλμπουμ των Selena & The Scene,When the sun
goes down,κυκλοφορησε τον Ιουλιο και γνωριζει τεραστια
επιτυχια!Ηδη το πρωτο σινγκλ,"Who says",εχει γινει πλατι-
νενιο!Μιλησε μας λιγο για τα τραγουδια του αλμπουμ!


Ενα απο τα πιο αγαπημενα μου τραγουδια λεγεται "My
Dilemma".Μιλαει για το πως ειναι να αγαπας καποιον,οταν
αμφιβαλεις αν ειναι καταλληλος για σενα αλλα δεν μπορεις
να παψεις να τον σκεφτεσαι.Ενα αλλο αγαπημενο μου τρα-γουδι ειναι το "Hit The Lights" που μας θυμιζει οτι δεν πρε-
πει να σκεφτεσαι συνεχως πως θα ηταν η ζωη σου αν ειχες
κανει πολλες επιλογες.Ζησε τη στιγμη.Και δεν εχω ξανατρα-
γουδησει κομματι με πιο βαθιους στιχους απο το "Who
Says".Καθε φορα που το τραγουδαω νιωθω πιο δυνατη.Ειναι γεματο εντονα μηνυματα και σε κανει
να αισθανεσαι ομορφα.Ελπιζω οταν το
ακουν οι θαυμαστες μου και τυχαινει να
ειναι στεναχωρημενοι να νιωθουν σαν
να τους αγκαλιαζω.

Η σχεση σου με τον Justin Bieber,
ειδικα αφοτου την δημοσιοποι-
ησες,τραβα τα φωτα της δημο-
σιοτητας.Σ'ενοχλει ποτε;


Ναι.Αλλα συγχρωνως σκεφτο-
μαι οτι ειμαι μονο 19 χρονων.Δε
θελω να φοβαμαι και να πρεπει να
κρυβομαι,γιατι δε χρειαζεται το κα-
θετι που κανω να το παιρνουν τοσο σο-
βαρα.

Πολλες κοπελες που παιρνουν τους πρωτους τους
πιο "ενηλικους" ρολους νιωθουν την πιεση να φα-
νουν πιο σεξι.Εσυ;


Δεν εχω αισθανθει αυτη την πιεση.Το κοινο μου
ειναι απο 7-15.Αυτη την περιοδο της ζωης
μου,βεβαια,νιωθω οτι μεγαλωνω,οτι αλλαζω κι
εξελισσομαι,και θελω να διερευνησω την πιο
ενηλικη πλευρα της προσωπικοτητας μου,αλλα
συγχρονως νιωθω την αναγκη-και τη χαρα- να
ειμαι πιστη στις θαυμαστριες μου.Ακομη αισθα-
νομαι αμηχανια οταν φοραω μικινι,οποτε δε
βλεπω να κανω τιποτε πολυ τολμηρο συντομα.

Οταν αρχισες να βγαινεις με τον Justin,τα πραγ-
ματα στο Twitter αναψαν.Πρεπει να σε κανει να
νιωθεις αβολα οταν μιλανε ασχημα για σενα τοσοι
ανθρωποι.


Ναι και οχι.Τα περισσοτερα απο τα κοριτσια που
μιλανε για μενα οχι με τα πιο κολακευτικα λογια
δε θα μιλουσαν ετσι εαν με γνωριζαν.Οποτε,η απαντη-
ση ειναι πως ναι,με πληγωνει στιγμιαια,αλλα οχι,δεν το
αφηνω να με επηρεασει.

Ολη αυτη η δημοσιοτητα που παιρνει η σχεση σου νο-
μιζεις οτι αφαιρει προσοχη απο την καριερα σου;


Εργαζομαι παρα πολυ σκληρα σε ολους τους τομεις
της καριερας μου:τηλεοραση,ταινιες,μουσικη...Θε-
λω να με γνωριζει ο κοσμος μεσα απο τη δουλεια μου.

Τι μπορεις να μας πεις για τη σχεση σου με τον Justin;

Οποτε βρεθουμε τα πραγματα ειναι ομορφα και περναμε
καλα.Ιδανικα παμε μια βολτα η για πικνικ στη παραλια.Και
οι δυο προσπαθουμε να βρουμε τον τροπο για να κανουμε
τη σχεση μας να δουλεψει.Δεν εχει κανεις μας εγχειριδιο με
οδηγιες για την τελεια σχεση.Επιπλεον ειμαστε χωρια μεγα-
λα διαστηματα λογω δουλειας-ευτυχως που υπαρχει το
Skype.

Και μια τελευταια ερωτηση:ειναι ο Justin το αλλο σου μισο;

Η αγαπη ειναι ωραιο συναισθημα.Απαιτητικο αλλα υπε-
ροχο.Πρεπει να σε κανει να νιωθεις ομορφα,να αισθα-
νεσαι οτι ο συντροφος σου σε κανει καλυτερο ανθρωπο.
Η συμβουλη μου ειναι να περνας καλα αλλα να εισαι δυ-
νατος για οτι κι αν συμβει.

πηγη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Disney Princess
Admin group
Admin group
Disney Princess


Αριθμός μηνυμάτων : 477
Ημερομηνία εγγραφής : 17/11/2011

wizface
Magic-points: Magic-points

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια   Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια EmptyΠαρ Ιαν 13, 2012 3:51 pm

^Αυτη η συνεντευξη ειναι σιγουρα μετε την αποβολη της μητερας της ......φαινεται απο τον τροπο που απαντα .Στις ερωτησεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://waverlyplace.forumgreek.com
Alex Russo
Admin group
Admin group
Alex Russo


Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 06/01/2012
Ηλικία : 120

wizface
Magic-points: 400

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια   Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια EmptyΣαβ Ιαν 14, 2012 1:41 pm

Το περιοδικό "U! girl" διοργανώνει κάποια βραβεία μέσω facebook.
H Selena είναι σε 3 ψηφοφορίες. Στο Κορίτσι της Χρονιάς, στο Hottest 3-on-1: τραγούδι-χορός-ηθοποιία και στην ελεύθερη ψηφοφορία για το τραγούδι της χρονιάς. Στην δύο πρώτες κατηγορίες, είναι πρώτη και έχει φάει τους αντιπάλους τους. Ας την κρατήσουμε λοιπόν στην κορυφή και ας την ψηφίσουμε.
ΨΗΦΙΣΤΕ SELENA ΓΙΑ Hottest 3-on-1: τραγούδι-χορός-ηθοποιία και Κορίτσι της Χρονιάς~
Ας κρατήσουμε την Βασίλισσα στην κορυφή.

Επίσης το τραγούδι της Hit The Lights, έχει μια πάρα πολύ καλή θέση. Ας το ανεβάσουμε όμως στην κορυφή. ΜΠΟΡΟΥΜΕ! Ψηφίστε το hit the lights εδώ.

πηγη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Disney Princess
Admin group
Admin group
Disney Princess


Αριθμός μηνυμάτων : 477
Ημερομηνία εγγραφής : 17/11/2011

wizface
Magic-points: Magic-points

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια   Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια EmptyΣαβ Ιαν 14, 2012 2:00 pm

Ψηφηστε παιδια ψηφηστε!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://waverlyplace.forumgreek.com
Alex Russo
Admin group
Admin group
Alex Russo


Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 06/01/2012
Ηλικία : 120

wizface
Magic-points: 400

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια   Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια EmptyΚυρ Ιαν 15, 2012 5:27 am

Ο δικτυακός τόπος του περιοδικού Capricho δημοσίευσε μία λίστα των Top 20 τραγουδιών που σημάδεψαν το 2011. Αυτά είναι τα τραγούδια που ακούστηκαν παντού, από την στιγμή που ανοίξαν το ραδιόφωνο στο αυτοκίνητο ή μέχρι την στιγμή που ανοίξαν την τηλεόραση και έβλεπαν το VideoClip. Το τραγούδι της Selena, Who Says, βρίσκοταν στην δεύτερη θέση καθώς στην πρώτη θέση βρισκόταν η Katy Perry.

• 1. Last Friday Night - Katy Perry
• 2. Who Says - Selena Gomez & The Scene
• 3. Rolling In The Deep - Adele
• 4. What The Hell - Avril Lavigne
• 5. Um Beijo - Luan Santana
πηγη


Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια 375319_307821205921971_198977496806343_850942_1758401628_n

H Selena ανέβασε αυτήν την πανέμορφη φωτογραφία της μαζί με τον Baylor, στον λογαριασμό της στο Instagram λέγοντας: "A mans best friend? More like a girls best friend."

πηγη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Disney Princess
Admin group
Admin group
Disney Princess


Αριθμός μηνυμάτων : 477
Ημερομηνία εγγραφής : 17/11/2011

wizface
Magic-points: Magic-points

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια   Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια EmptyΚυρ Ιαν 15, 2012 6:41 am

Alex Russo έγραψε:
Ο δικτυακός τόπος του περιοδικού Capricho δημοσίευσε μία λίστα των Top 20 τραγουδιών που σημάδεψαν το 2011. Αυτά είναι τα τραγούδια που ακούστηκαν παντού, από την στιγμή που ανοίξαν το ραδιόφωνο στο αυτοκίνητο ή μέχρι την στιγμή που ανοίξαν την τηλεόραση και έβλεπαν το VideoClip. Το τραγούδι της Selena, Who Says, βρίσκοταν στην δεύτερη θέση καθώς στην πρώτη θέση βρισκόταν η Katy Perry.

• 1. Last Friday Night - Katy Perry
• 2. Who Says - Selena Gomez & The Scene
• 3. Rolling In The Deep - Adele
• 4. What The Hell - Avril Lavigne
• 5. Um Beijo - Luan Santana

Ετσι...!!!!!!!Για να τα βλεπουν κατι Haters!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://waverlyplace.forumgreek.com
Alex Russo
Admin group
Admin group
Alex Russo


Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 06/01/2012
Ηλικία : 120

wizface
Magic-points: 400

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια   Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια EmptyΔευ Ιαν 16, 2012 5:55 am

Η Selena ευχαριστεί τους θαυμαστές της για την τόσο θερμή υποστήριξη της σειρας της "Wizards of waverly place" μεσω του twitter και της σελίδας της στο facebook....λέγοντας:

"You Guys, I honestly can’t thank you enough for being a part of the best 4 years of my life! Wizards was SO important to me and I’m SO happy so many of you watched the series come to an end. I loved the whole experience and I’m so grateful for it. I love you guys! I hope to continue to do more things you guys enjoy watching!"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Disney Princess
Admin group
Admin group
Disney Princess


Αριθμός μηνυμάτων : 477
Ημερομηνία εγγραφής : 17/11/2011

wizface
Magic-points: Magic-points

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια   Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια EmptyΔευ Ιαν 16, 2012 10:23 am

^Παντα καλωσηνατη η Σελενα....!!!!!!
Μπορεις να κανεις μια γρηγορη μεταφραση ....οχι αναλητικα, απλως το βασικοτερο νοημα να διξεις γιατι μπορει καποιοι να μην ξερουν αγγλικα αλλα να θελουν πολυ να διαβασουν πωςς τους ευχαριστει η Σελενα...!!!! :)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://waverlyplace.forumgreek.com
Alex Russo
Admin group
Admin group
Alex Russo


Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 06/01/2012
Ηλικία : 120

wizface
Magic-points: 400

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια   Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια EmptyΔευ Ιαν 16, 2012 10:39 am

^Ναι κανενα προβλημα...!!! :D

"Παιδιά, ειλικρινά δεν μπορώ να σας ευχαριστήσω αρκετά για αυτό το κομμάτι από τα 4 καλύτερα χρόνια της ζωής μου!Οι Μάγοι ήταν τόσο σημαντικοί για εμένα και είμαι τόσο χαρούμενη που πολλοί από εσάς είδατε τη σειρά μέχρι το τέλος !Μου άρεσε πάρα πολύ η συνολική εμπειρία και σας είμαι,τόσο, ευγνώμων γι'αυτό!Σας αγαπώ παιδιά! Ελπίζω να συνεχίσω να κάνω πράγματα και εσείς να χαίρεστε να τα βλέπετε"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Disney Princess
Admin group
Admin group
Disney Princess


Αριθμός μηνυμάτων : 477
Ημερομηνία εγγραφής : 17/11/2011

wizface
Magic-points: Magic-points

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια   Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια EmptyΤρι Ιαν 17, 2012 11:12 am

^Σε ευχαριστουμε!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://waverlyplace.forumgreek.com
Alex Russo
Admin group
Admin group
Alex Russo


Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 06/01/2012
Ηλικία : 120

wizface
Magic-points: 400

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια   Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια EmptyΤρι Ιαν 17, 2012 11:18 am

Η ιστοσελίδα του ραδιοφωνικού σταθμού "Mix TV" έφτιαξε μια ψηφοφορία για να εκλέξουν τους καλύτερους του 2011, που χωρίστηκαν σε 22 κατηγορίες. Αφού έλαβε πάνω από 1 εκατομμύριο ψήφους, εχτές (16 Ιανουαρίου) τα αποτελέσματα βγήκαν και η Selena εμφανίστηκε ως νικήτρια 2 κατηγοριών:

• "Γάτα" της χρονιάς ~ θέση 3η
• Καταπολέμηση της χρονιάς ~ θέση 1η

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια 398667_309511962419562_198977496806343_855821_569030346_n

πηγη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Disney Princess
Admin group
Admin group
Disney Princess


Αριθμός μηνυμάτων : 477
Ημερομηνία εγγραφής : 17/11/2011

wizface
Magic-points: Magic-points

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια   Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια EmptyΤρι Ιαν 17, 2012 11:26 am

^Ναιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://waverlyplace.forumgreek.com
Alex Russo
Admin group
Admin group
Alex Russo


Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 06/01/2012
Ηλικία : 120

wizface
Magic-points: 400

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια   Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια EmptyΤετ Ιαν 18, 2012 10:51 am

O Robert Pattinson, η Selena Gomez και ο Justin Bieber έγιναν καρτούν από την πιο δημοφιλή σειρά κινουμένων σχεδίων "Family Guy". Τα σχέδια τους μοιάζουν πολύ με τις πραγματικές φωτογραφίες τους.

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια 399870_310080112362747_198977496806343_857262_1670877009_n

______________________________________________________________________________________________________

Το τρίτο άλμπουμ των Selena Gomez & The Scene, When The Sun Goes Down, είναι μεταξύ των καλύτερων σε πωλήσεις άλμπουμ του 2011 στο Μεξικό με τη θέση 61 και συνολικά κατετάγη στην θέση 11 στην κατάταξη των άλμπουμ στα Αγγλικά.

Σημείωση: Η ηχογράφηση του άλμπουμ στην Universal Music, βρισκόταν στην θέση 6 στο Μεξικό.

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια 408024_310129749024450_198977496806343_857399_6419252_n



___________________________________________________________________________________________________

Το μουσειο Manitoba θα δώσει ένα T-shirt υπογραφόμενο από την Selena και τον Justin. Το ζευγάρι ήταν σε ένα ρομαντικό δείπνο το περασμένο έτος.

"Είναι ένα πολύ όμορφο ζευγάρι και ήταν πολύ ευγνώμον για τις προσάθειες μας να κάνουμε την μέρα τους ξεχωριστή στο μουσείο" είπεο διευθυντής του μουσείου, Claudette Leclerc.

To δίδυμο υπέγραψε πάνω σε ένα μαύρο μπλουζάκι που θα δωθεί στις 10 Απριλίου σε έναν τυχερό νικητή. Τα έσοδα θα διατεθούν για την διατήρηση του μoυσείου Manitoba. Tα εισητήρια για να το δουν από κοντά είναι 5$ και μπορεί να αγοραστεί στην ιστοσελίδα του μουσείου.

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια 401634_310137002357058_198977496806343_857418_2043616674_n

πηγη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Disney Princess
Admin group
Admin group
Disney Princess


Αριθμός μηνυμάτων : 477
Ημερομηνία εγγραφής : 17/11/2011

wizface
Magic-points: Magic-points

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια   Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια EmptyΠεμ Ιαν 19, 2012 5:23 am

Alex Russo έγραψε:
Το τρίτο άλμπουμ των Selena Gomez & The Scene, When The Sun Goes Down, είναι μεταξύ των καλύτερων σε πωλήσεις άλμπουμ του 2011 στο Μεξικό με τη θέση 61 και συνολικά κατετάγη στην θέση 11 στην κατάταξη των άλμπουμ στα Αγγλικά.

Σημείωση: Η ηχογράφηση του άλμπουμ στην Universal Music, βρισκόταν στην θέση 6 στο Μεξικό.

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια 408024_310129749024450_198977496806343_857399_6419252_n

Λογικο αφου ειναι καταπληκτικο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://waverlyplace.forumgreek.com
Alex Russo
Admin group
Admin group
Alex Russo


Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 06/01/2012
Ηλικία : 120

wizface
Magic-points: 400

Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια   Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια EmptyΣαβ Ιαν 21, 2012 2:03 am

Εχθές η Selena έκανε μια συναυλία με φιλανθρωπικό χαρακτήρα για τη Unicef ,με τους Big Time Rush.Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια 399544_253776378029514_104026686337818_629252_707296282_n

Και στη συνέχεια μετά το τέλος της συναυλίας έδωσε μια συνέντευξη στο clevertv
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Νέα από την ηθοποιό-τραγουδίστρια
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 8Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
:~:Wizards of Waverly place:~: :: Παιχνίδια και άλλα :: Οι ηθοποιοι της σειρας :: Selena Gomez-
Μετάβαση σε: